Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular Sıkça Sorulan Sorular

Balayı Villalarının Özelliği Nedir?

Balayı villalarımızda korunaklı havuz, jakuzili ve deniz manzaralı villa seçeneklerimiz ile gözlerden uzakta sadece size ait bir balayı geçirebilirsiniz. Siz değerli misafirlerimizin romantik atmosferine biz de katkı yapalım diye, oda süslemeniz ve bir akşam yemeğiniz bizden.

Muhafazakar Villalarda Her Yer Kapalı mı?

Muhafazakar villalarımızda korunaklı havuz, jakuzili ve deniz manzaralı villa seçeneklerimiz ile gözlerden uzakta sadece size ait bir balayı geçirebilirsiniz. Siz değerli misafirlerimizin romantik atmosferine biz de katkı yapalım diye, oda süslemeniz ve bir akşam yemeğiniz bizden.

Nasıl Rezervasyon Yapabiliriz?

Web sitemizde beğenmiş olduğunuz villanın detay sayfasında yer alan hızlı rezervasyon menüsünden gerekli bilgileri (Giriş Tarihi, Çıkış Tarihi, Konaklama Yapacak Kişi Sayısı) girip ''Rezervasyon Oluştur'' butonuna bastığınızda açılan sayfaya kişisel bilgilerinizi, varsa notlarınızı, ödeme metodunuzu belirterek tatil danışmanlarımıza Rezervasyon talebinizi iletmiş olursunuz. Talebinizin ulaştığı tatil danışmanımız villanın müsaitliğini rezervasyon öncesinde son kez teyit ederek tarafınıza onay maili gönderir. Onay maili, havale ile ödeme metodunu seçmeniz durumunda şirketimizin banka hesap bilgilerini içerir, kredi kartı ile ödeme metodunu seçmeniz durumunda ise güvenli ödeme sayfasına yönlendirir. Son olarak ödeme işlemini tamamlanmasını takiben tarafınıza Rezervasyon Belgesi gönderilerek süreç tamamlanır.

 

Villada Kaç Kişi Konaklayabiliriz?

Villada konaklayabilecek maksimum kişi sayısı ilgili villanın detay sayfasında belirtilmiştir. Konaklayacak kişi sayısına 3 yaş ve üzeri çocuklar da dahil edilmektedir. Villada bulunan malzemeler (yataklar,mutfak malzemeleri,havlular) maksimum konaklama kapasitesine göre temin edilmiştir. Villada bulunan çekyat ve açılır kapanır koltuklarda konaklama imkanı varsa ev sahibinden onay alma koşulu ile kapasite arttırılabilir. Maksimum konaklama kapasitenin aşılması durumunda kiralama sözleşmesi feshedilebilir veya ev sahibi kiralama süresi tamamlanmadan misafiri villadan çıkarabilir. Bu gibi olumsuz durumlarla karşılaşmamak için tatil planı yaptığınız kişi sayısına uygun konaklama kapasitesi olan villaları tercih etmenizi öneriyoruz.

Belirtilen Fiyatlar Kişi Başı Fiyatlar Mı?

Web sitemizde belirtilen villa fiyatları maksimum konaklama kapasitesine göre belirlenmiştir.Kişi sayısına göre kiralama bedeli değişmemektedir.
Örneğin; 4 kişi konaklama kapasiteli bir villanın haftalık kira bedeli 2.000 TL olarak belirtilmişse bu rakam 4 kişinin toplam ödeyeceği tutarı ifade etmektedir. (Basit matematik hesabı ile 4 x 500TL , Kişi başı 500 TL)
Konaklama kapasitesinden daha az kişi ile konaklamanız villa kiralama bedeli üzerinde indirim hakkı oluşturmamaktadır.

Villalara Giriş ve Çıkış Saatleri Nedir?

Villalarımızın giriş saati 16:00, çıkış saati 10:00 olup misafirlerimizin bu saatlere uymasını önemle rica ediyoruz. Çıkış saati (10:00) ile giriş saati (16:00) arasındaki sürede villalarımızın haftalık detaylı temizliği yapılarak bir sonraki misafir için hazırlanmaktadır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler Nelerdir?

Fiyata dahil olan hizmetler villa detay sayfasında ayrıca belirtilmiş olup aşağıdaki gibidir;

 • Elektrik Kullanımı
 • Su Kullanımı
 • İnternet Kullanımı
 • Tüpgaz Kullanımı
 • Havuz ve Bahçe bakımı
 • Maksimum Konaklama Kapasitesi Sayısında Temiz Havlu ve Çarşaf

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler Nelerdir?

Fiyata dahil olmayan hizmetler aşağıdaki gibidir;

 • Ara Temizlik Hizmeti
 • Yemek Hizmeti
 • Uçak Bileti ve Transfer Hizmeti
 • Bebek veya Yaşlı Bakım Görevlisi Hizmeti
 • Tekne Turu hizmeti

Not: Fiyata dahil olmayan hizmetlerin tamamı ücreti karşılığında satın alınabilir.

İlgili hizmetleri satın almak istediğinizi 1 gün öncesinden tatil danışmanlarımıza iletmeniz durumunda anlaşmalı firmalarımızdan hizmet almanız için aracılık ederek sizlere yardımcı olacaktır.

Villaya Gelirken Yanımızda Hangi Eşyaları Getirmeliyiz?

Tüm tatil villalarımızda maksimum konaklama kapasitesine uygun yatak, banyo havluları, beyaz eşya, mutfak gereçleri (kaşık,çatal,bıçak,tencere,tava vb.) bulunmaktadır.

Kişisel sayılabilecek plaj havlusu, terlik, tuvalet kağıdı,sıvı sabun vb. eşyalarınızı gelirken yanınızda getirmenizi öneririz.

Villa Temizliği ve Havuz Bakımı nasıl yapılıyor?

Villalarımıza misafir girişinden önce detaylı şekilde temizlik yapılmakta olup bu hizmet ücrete tabi değildir.

1 Haftadan uzun süreli konaklamalarda, konaklamanın 7. gününde yapılacak olan ara temizlik hizmeti ücrete tabi değildir.

1 Haftadan kısa süreli konaklamalarda villa sahibi tarafından ekstra temizlik ücreti talep edilebilir.

Villalarımızın havuz bakımı günlük olarak teknik personeller tarafından yapılmaktadır. Havuz suyu günlük değişiminin, hem maliyet hem de zaman açısından mümkün olmadığı gerçeği, sağlık ve hijyen açısından günlük havuz bakımını önemli hale getirir. Misafirlerimizin havuz bakımının yapılmasını istemediği durumlarda dahi günlük olarak bu rutinin gerçekleşmesi gerekmektedir.

Villa İle İlgili Teknik Sorunlarda Ne Yapmalıyız?

Konaklayacağınız tatil villasına giriş yapmadan önce villa sahibi veya teknik ekip tarafından evdeki elektronik ve mekanik eşyaların kontrolü sağlanmaktadır.Çeşitli sebeplerden dolayı (elektrik kesintisi , su kesintisi , hor kullanım vs.) evde teknik bir arıza meydana gelmesi durumunda,herhangi bir müdahalede bulunmadan,villanın teknik personeline veya tatil danışmanlarımıza bilgi verilmesi konusunu önemle rica ederiz. Teknik ekibe haber verilmeden yapılan müdahaleler sonucunda ortaya çıkan zarar misafirin sorumluluğundadır.

Whatsapp Destek
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati : Çıkış Tarihi:
0₺ x 5 Gece ₺ 0,0
 • Konaklama Süresi 0 Gece
 • Konaklama Tutarı 0
 • Temizlik Ücreti Ön Ödeme 0
 • Elektrik Ücreti Ön Ödeme 0
 • Ön Ödeme Ön Ödeme 0
 • Girişte Yapılacak 0
 • Toplam 0
UYGUNLUK TAKVİMİ
Müsait
Dolu
Ödeme Bekliyor
Giriş-Çıkış